INWESTYCJE

 

Aktualna sytuacja na rynku finansowym dostarcza wiele możliwości pomnażania własnych oszczędności. Dostępność różnego typu rozwiązań zapewnia możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi eksperci, bazując na wieloletnim doświadczeniu, pomagają rozwiać wszelkie wątpliwości, m.in:

  • W co zainwestować zgromadzony kapitał?
  • Jak uchronić się przed stratami?
  • Jak osiągnąć satysfakcjonujący zysk?

Dzięki sprawdzonym i skutecznym rozwiązaniom pozwalającym osiągać zyski znacznie przewyższające te, które oferują nam lokaty bankowe, a także indywidualnemu podejściu do każdego klienta zaufało nam już ponad 15.000 osób. Czy taka sytuacja jest dziełem przypadku?

Zabezpieczenie inwestowanych środków oraz maksymalizacja możliwych zysków poprzez stałą opiekę nad powierzonym nam kapitałem, to coś co wyróżnia nas na rynku.

W swojej ofercie posiadamy:
  • platformy inwestowania w fundusze inwestycyjne,
  • inwestycje w ziemię i nieruchomości,
  • inwestycje alternatywne – np. w renomowane alkohole, przedmioty kolekcjonerskie, a także sztukę.

Jeśli chcesz poznać tajniki poszczególnych inwestycji, skontaktuj się z nami. Postaramy się pokazać Ci, że w dzisiejszych czasach sukcesywne inwestowanie wcale nie musi być czymś nierealnym.INDYWIDUALNE KONSULTACJE INWESTYCYJNE


Efektywność i zyski z inwestycji naszych klientów sprawiły, że nasze rozwiązania i usługi naszych Specjalistów ds. inwestycji cieszą się dużym zainteresowaniem. W związku z tym obecnie oferujemy płatne konsultacje inwestycyjne z naszymi Specjalistami, na których szczegółowo analizujemy sytuację i możliwości inwestycyjne, przedstawiamy składowe inwestycji oraz sposób w jaki będą zarządzane aktywa (zgodnie z preferencjami klienta), tak by zapewniły satysfakcjonujące wyniki.

Koszt 2-gdzinnych konsultacji wynosi 1.970 zł (brutto). Na spotkanie należy umówić się minimum z 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Nasi Specjaliści pracują na terenie całego kraju, dlatego mogą się one odbyć się w dowolnym miejscu w Polsce, według życzenia Klienta. Pozostałe szczegóły udzielamy bezpośrednio osobom zainteresowanym, po skontaktowaniu się z naszą Centralą.

Gwarantujemy jakość naszych usług.

Aby się umówić wystarczy skontaktować się z naszą Centralą mailowo lub telefonicznie lub wypełnić formularz kontaktowy. Zapraszamy do kontaktu!