UBEZPIECZENIA

 

Myśląc o tym co nieprzewidywalne ubezpieczasz głównie rzeczy materialne: dom, mieszkanie, samochód itp. Niewątpliwie są to rzeczy, których utrata byłaby, z punktu widzenia finansowego, mocno odczuwalna. Dzisiejsze realia sprawiają, że żyjemy coraz szybciej. Prowadzimy coraz aktywniejszy tryb życia. Cały czas zwiększa się ilość spraw, za które jesteśmy odpowiedzialni. Zapominamy jednak o tym co dla nas powinno być najważniejsze, czyli własne zdrowie, a także bezpieczeństwo naszych najbliższych.

PALETA UBEZPIECZEŃ

Współpracujemy z 13 towarzystwami ubezpieczeniowymi co pozwala na zabezpieczenie przed niemalże każdą nieprzewidywalną sytuacją jaka może Cię spotkać. Oferujemy ubezpieczenia na życie, dożycie, wypadkowe, ochronne, zdrowotne, majątkowe, komunikacyjne, grupowe, dla firm, odpowiedzialności cywilnej.

AUDYT UBEZPIECZENIOWY

Jesteś już w posiadaniu polis ubezpieczeniowych lecz nie do końca przekonuje Cię słuszność podjętych decyzji? Nasi eksperci pomogą Ci ocenić to co już posiadasz i ewentualnie doradzić co można zrobić w kwestii zmian bądź uzupełnienia posiadanych produktów ubezpieczeniowych.

MULTIAGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Dzięki naszej firmie mają Państwo dostęp do całej gamy różnorodnych produktów ubezpieczeniowych. Niejednokrotnie zdarza się, że zakłady pracy czy duże instytucje potrzebują ochrony ubezpieczeniowej „szytej na miarę”. Z racji współpracy z wieloma podmiotami oferujemy możliwość dostosowania konkretnego programu ubezpieczeniowego idealnie pod potrzeby klienta optymalizując zakres świadczeń przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów. W ramach naszych usług to nasi eksperci ponoszą odpowiedzialność za przygotowanie najkorzystniejszej oferty.