Instytucje finansowe

 

AXA

AXA to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz ubezpieczeń oraz możliwość zarządzania aktywami. Wieloletnie doświadczenie i stała obecność na międzynarodowych rynkach (w 58 krajach) sprawiły, że zaufało im już ponad 102 mln klientów. AXA w Polsce funkcjonuje od 2006 roku.

 

Compensa

Compensa działa na polskim rynku od 1997 roku. Spółka należy co austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo Wschodniej. Firma proponuje nowoczesne rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo finansowe swoim klientom oraz ich rodzinom.

 

Lloyds

Lloyd’s jest najstarszą instytucją ubezpieczeniową świata. Od ponad 325 lat łączy tradycję z unikalną zdolnością do zmian. W czasach kryzysu finansowego Lloyd’s jawi się jako symbol bezpieczeństwa. Obecnie działa w ponad 200 krajach, a słynie z ubezpieczania nietypowych lub złożonych rodzajów ryzyka. Lloyd’s otworzył swoje biuro w Polsce w listopadzie 2008 roku. Jednym z najpopularniejszych produktów w Polce jest ubezpieczenie od utraty dochodu, kierowane głównie do przedstawicieli branży medycznej oraz wolnych zawodów.

 

Vienna Life (dawniej Skandia)

Vienna Life obecna jest w Polsce od 2001 roku, natomiast sama firma powstała w Szwecji w 1845 roku. Vienna Life specjalizuje się w ubezpieczeniach inwestycyjnych oraz tradycyjnych na życie. Od początku działalności w kraju zyskała zaufanie ponad 100 tys. klientów. Firma wyróżnia się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego klienta, a także bogatą ofertą produktów i usług inwestycyjnych.

 

Generali

Generali jest globalną grupą ubezpieczeniową, jednym z najstarszych towarzystw na świecie. W Polsce rozpoczęło swoją działalność już w 1925 roku. Firma oferuje wszelkiego rodzaju ubezpieczenia oraz produkty inwestycyjne. W swojej działalności dąży do doskonałego połączenia ochrony, doradztwa oraz obsługi swoich klientów.

 

MetLife

MetLife powstało w 1990 roku jako pierwsze na rynku polskim towarzystwo z udziałem kapitału zagranicznego Amplico Life. Firma oferuje szeroki zakres ubezpieczeń: na życie, inwestycyjnych, wypadkowych i chorobowych. Zarządza 9 mld zł aktywów, a co roku jej wskaźniki finansowe jednoznacznie wskazują na stabilny rozwój towarzystwa.

 

Uniqa

Grupa Uniqa sprawuje pieczę nad ponad 16,5 mln umów ubezpieczeniowych i obsługuje prawie 8,7 mln klientów. W Polsce Uniqa działa od 1990 roku. Firma posiada wiele różnorodnych ubezpieczeń na życie oraz majątkowych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

 
 

Allianz

Grupa Allianz jest jednym z czołowych na świecie podmiotów oferujących usługi finansowe. Ponad 83 mln klientów w 70 krajach korzysta z wiedzy, międzynarodowego doświadczenia, finansowej siły i stabilności Grupy. Allianz w Polsce jest obecny od 1997 roku. W ciągu kilkunastu lat firma stała się jednym z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego.

 

Macif TUW

Macif jest jedynym w Polsce, otwartym dla wszystkich Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych oferującym ubezpieczenia na życie. Towarzystwo jest w Polsce od 2003 roku. Macif to rozwiązania proste, przejrzyste, elastyczne przy najkorzystniejszej cenie i nienagannej jakiści obsługi. Grupa Macif w Europie jest jednym z najbardziej liczacych się ubezpieczycieli. Firma ubezpiecza ponad 11 mln osób i zarządza ponad 15 mln polis.

 

Rodzinne Inwestycje

Rodzinne Inwestycje umożliwiają inwestycję w ziemię, w najdogodniejszych lokalizacjach o najwyższym potencjale wzrostu wartości. Każdy Inwestor zostaje właścicielem wybranych, starannie wyselekcjonowanych gruntów bez żadnych obciążeń, a zawarcie transakcji w formie aktu notarialnego daje gwarancję 100% bezpieczeństwa potwierdzonego księgą wieczystą. Żadna inna forma inwestowania nie łączy w tak idealny sposób wysokich zysków z bezpieczeństwem inwestycji.