Instytucje finansowe

 
 

Allianz

Grupa Allianz jest jednym z czołowych na świecie podmiotów oferujących usługi finansowe. Ponad 83 mln klientów w 70 krajach korzysta z wiedzy, międzynarodowego doświadczenia, finansowej siły i stabilności Grupy. Allianz w Polsce jest obecny od 1997 roku. W ciągu kilkunastu lat firma stała się jednym z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego.

 
 

Compensa

Compensa działa na polskim rynku od 1997 roku. Spółka należy co austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo Wschodniej. Firma proponuje nowoczesne rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo finansowe swoim klientom oraz ich rodzinom.

 
 

Ergo Hestia

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Od niemal 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 roku i rozwinęło się do największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

 
 

Generali

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, która od ponad 190 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów Klientów na całym świecie. W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1998 r. Stale buduje swoją siłę stawiając na zdywersyfikowany model biznesowy oparty na trzech kluczowych obszarach: ochronie majątku i życia Klientów indywidualnych, zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczeniach korporacyjnych.

 
 

Lloyd's

Lloyd’s jest światowym specjalistycznym rynkiem ubezpieczeń i reasekuracji. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni wieków, Lloyd’s stanowi fundament branży ubezpieczeniowej i jej przyszłością. Prowadzony przez wyspecjalizowanych ubezpieczycieli i brokerów, którzy zasięgiem obejmują ponad 200 terytoriów, Lloyd’s tworzy podstawowe, złożone i krytyczne ubezpieczenia potrzebne dla gwarancji postępu ludzkości.

 
 

Nationale-Nederlanden

Grupa NN to międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu ubezpieczeń, inwestycji i emerytur, która istnieje już od 175 lat. Jest obecna w 11 krajach – głównie w Europie, ale też w Japonii. Dba o bezpieczeństwo finansowe i inwestycje ok. 18 milionów klientów na całym świecie. W Polsce działa od 1994 roku pod marką Nationale-Nederlanden.

 
 

Prudential

Prudential International Assurance plc SA Oddział w Polsce funkcjonuje jako oddział spółki irlandzkiej: Prudential International Assurance plc z siedzibą w Dublinie. Do Polski Prudential wrócił jako firma ubezpieczeniowa w 2013 r. Od tego czasu ubezpieczamy zdrowie i życie Polaków oraz zabezpieczamy ich przyszłość finansową.

 
 

Saltus

SALTUS Ubezpieczenia to dwa Towarzystwa Ubezpieczeniowe: SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (ubezpieczenia majątkowe oraz osobowe) oraz SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie SA (ubezpieczenia na życie). Oferujemy pełną gamę ubezpieczeń chroniących życie i majątek "Kowalskiego", jak również ubezpieczenia dedykowane firmom i instytucjom. Jako osobną część traktujemy ubezpieczenia zdrowotne, jeden z naszych najbardziej nowatorskich produktów. Sieć placówek medycznych, w których można skorzystać z ubezpieczeń zdrowotnych SALTUS - zarówno indywidualnych, jak i grupowych to obecnie ponad 1.800 przychodni w całym kraju.

 
 

Uniqa

UNIQA to firma z 200-letnią historią, a obecnie jedna z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej i Wschodniej. W Austrii, gdzie ma swoje korzenie, uchodzi za jedną z najsilniejszych marek ubezpieczeniowych. UNIQA jest obecna w Polsce od 30 lat. W kwietniu 2021 r. połączyła się z firmą ubezpieczeniową AXA. Razem stworzyły 5. co do wielkości grupę ubezpieczeniową w Polsce, ze wszechstronną ofertą dla osób prywatnych i rodzin, małych, średnich i dużych firm, ich pracowników oraz dla spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych i ich mieszkańców. Zabezpieczamy życie i majątek naszych klientów, ale przede wszystkim dbamy o to, by mieli w nas oparcie, mogli korzystać z naszej wiedzy i doświadczenia.

 
 

Unum

Unum Życie TUiR S.A. jest częścią Grupy Unum, lidera w zakresie ochrony finansowej w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i Wielkiej Brytanii. Grupa Unum działa od prawie 180 lat, oferując klientom profesjonalne ubezpieczenia dopasowane do potrzeb indywidualnych oraz firm. Od ponad 20 lat obsługujemy klientów i firmy w całej Polsce. W naszym portfolio znajduje się szeroki zakres ubezpieczeń na życie, indywidualnych i grupowych, a także chroniących zdrowie naszych klientów i ich bliskich.

 
 

Vienna Life

Vienna Life to instytucja finansowa, która zapewnia dostęp do sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych. Należymy do Vienna Insurance Group, wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowo-Wschodniej, działającej w 25 krajach, której korzenie sięgają roku 1824. Nieustannie szukamy nowych ścieżek rozwoju i rozwijamy innowacyjne projekty, by dynamicznie odpowiadać na potrzeby klientów. Oferujemy indywidualne możliwości w zakresie zarządzania posiadanym kapitałem. Dążymy do tego, aby nasze działania dawały poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość osiągania niezależności finansowej. Jesteśmy dla ludzi, którzy chcą wykorzystywać swoje życiowe szanse bez względu na okoliczności oraz zmiany, jakie spotkają ich w bliskiej i dalekiej przyszłości. Pokazujemy drogę i inspirujemy – pragniemy aby nasi Klienci mogli cieszyć się z osiągniętych efektów własnych decyzji.

 
 

Warta

Grupę Warta tworzą dwie spółki: Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. oferujące m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowo-turystyczne i odpowiedzialności cywilnej oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta S.A., oferujące indywidualne i grupowe ubezpieczenia na życie. Z powodzeniem łączymy ofertę obu spółek, aby oferować Wam pełną ochronę idealnie dopasowaną do potrzeb.