Realizowane przez nas projekty

 

Projekt społecznościowy - Klub Finansowych Korzyści

Pierwszy w Polsce Klub z systemem prosumenckim!

Klub KFK powstał jako odpowiedź na zmiany zachodzące w gospodarczej rzeczywistości. Klub KFK to nic innego jak system, który daje możliwość sterowania własną aktywnością w świecie zmian i świecie konsumpcji. To strategia, dzięki której możemy stać się PROSUMENTEM.

Kto to taki? PROSUMENT to osoba, która rozumie, że producent, w celu odniesienia sukcesu w biznesie musi swoje produkty sprzedawać, a konsument w celu zaspokojenia swoich potrzeb musi te produkty kupować. Prosument potrafi wiedzę o tych zależnościach wykorzystać dla siebie i wyciągać z tego korzyści materialne.

W jaki sposób? Wejdź i zobacz: www.klub.kfksa.pl

 

Przedsiębiorca w dobie kryzysu - czyli jak zabezpieczyć swój biznes

Spółka Akcyjna KFK S.A. jest grupą doradczo-szkoleniową, prowadzącą swoją działalność zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Naszym nadrzędnym celem jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, dlatego każdorazowo proponujemy usługi ściśle dostosowane do profilu i specyfiki branżowej klientów.

Współpracujemy z trenerami, audytorami, menedżerami i ekspertami stosującymi najnowsze metody dydaktyczne. W naszej ofercie staramy się w pełni zaspokoić indywidualne potrzeby naszych klientów.

Cykle konferencyjne, jakie przeprowadzamy na terenie całego kraju, mają za zadanie dotrzeć do wszystkich przedsiębiorców, a tym samym przyczynić się do zwiększenia stopnia świadomości w dziedzinie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania posiadanymi zasobami i kapitałem.
Prowadzący organizowane przez nas konferencje, są wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach. Specjaliści do spraw inwestycji, oraz finansiści w praktyce zajmujący się zagadnieniami adekwatnie do rodzaju i potrzeb jakim interesują się przedsiębiorcy danego obszaru i branży, w sposób bardzo obrazowy i przystępny przekazują swoje doświadczenia i wiedzę uczestnikom konferencji.Projekt szkoleniowy - Świadoma Firma

Świadoma Firma to certyfikat, którym wyróżnione zostają jedynie przedsiębiorstwa pro rozwojowo nastawione do pracownika. Certyfikowane przedsiębiorstwo to instytucja, która dba o rozwój pracownika w szeroko pojętym sektorze finansowym, tak aby bezpiecznie i efektywnie poruszał się po rynku oraz poprzez świadome zarządzanie swoimi pieniędzmi budował bezpieczeństwo finansowe i unikał najczęściej popełnianych błędów w tym sektorze.

Większość firm dba głównie o rozwój pracowników w zakresie ich działalności, podnosząc głównie kwalifikacje zawodowe, ponieważ to tak de facto w późniejszym czasie przekłada się na zwiększenie przychodów zgodnie z maksymą „wyszkolony pracownik, efektywny pracownik”. Certyfikat Świadoma Firma zaświadcza o tym, że pracodawca oprócz podnoszenia kwalifikacji swojego pracownika z zakresie prowadzonej działalności, dba również aby podnosił kwalifikacje z zakresu edukacji finansowej, tak aby skutecznie i bezpiecznie zarządzał zarobionymi pieniędzmi.

Dowiedz się więcej: www.sf.kfksa.pl


 

Projekt szkoleniowy - "Co Ty wiesz o zarabianiu?"

Twoja sytuacja finansowa zależy w głównej mierze od Ciebie. To w jakim miejscu dziś jesteś, jest rezultatem Twoich dotychczasowych działań i decyzji. Jeśli ta sytuacja nie do końca Cię satysfakcjonuje, co można zrobić?

Jedną z przyczyn niepowodzeń i braku satysfakcji w dziedzinie finansów, jest brak praktycznej wiedzy na ten temat. Co prawda wiedza finansowa to nie jest coś, z czym się rodzimy, a szkoły i uczelnie nie uczą praktycznych umiejętności zarządzania własnym budżetem, ale czas wziąć sprawy w swoje ręce - im wcześniej, tym lepiej. Zdaniem ekspertów z amerykańskiej korporacji VISA, wiedza ta jest ważnym fundamentem, na którym rozwijamy inne nasze umiejętności w życiu.

„Wiedza, jak tworzyć budżet, oszczędzać i mądrze używać kredytów jest finansowym ekwiwalentem kierowania pojazdem, używania pasów bezpieczeństwa i zatrzymywania się na czerwonym świetle. Wszystkie znacząco zwiększają szansę, że bezpiecznie osiągniemy cel, do którego dążymy.” Douglas Michelman, VISA Inc.

Właśnie dlatego postanowiliśmy podjąć wyzwanie i zrealizować w różnych miastach Polski projekt edukacyjny w zakresie zarabiania i zarządzania pieniędzmi. Finansami zajmujemy się od ponad dwudziestu lat i chcemy dzielić się naszą wiedzą z innymi. Chcemy podnosić świadomość i kompetencje finansowe młodych i dorosłych Polaków. Teraz również i przed Tobą stoi szansa na rozwój w tej dziedzinie. Możesz pozostać bierny, albo podjąć działanie i postawić pierwszy krok na drodze rozwoju swojej inteligencji finansowej. Nie będzie to łatwe, ale będzie bardzo opłacalne.

Więcej szczegółów na stronie: www.cotywieszozarabianiu.kfksa.pl