DZIAŁALNOŚĆ SZKOLENIOWA

 

Nasz zespół tworzą przede wszystkim wieloletni praktycy finansów. Jesteśmy grupą, która chce coś zmienić, wprowadzić świeżość i nowe wartości do świata finansów, przekazać wiedzę, której trudno szukać gdziekolwiek indziej.

Zauważyliśmy dosyć istotny problem, a w zasadzie lukę w systemie edukacyjnym w Polsce - brak praktycznej edukacji finansowej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu naszych ekspertów, opracowaliśmy cykl szkoleń, mających na celu pokazanie społeczeństwu jak istotną rolę w naszym życiu powinno odgrywać racjonalne i efektywne zarządzanie włanym kapitałem. W prosty i klarowny sposób uświadamiamy wszystkich, jak wykorzystując dzisiejsze możliwości na rynkach finansowych, można realizować swoje cele krótko i długoterminowe. Co istotne, pokazujemy jak uchronić się przed niebezpieczeństwem podjęcia niewłaściwych decyzji finansowych oraz jak unikać nieuczciwych praktyk, które dzisiaj na rynku żerują na niewiedzy potencjalnego klienta.

Prowadzimy szkolenia zarówno grupowe jak i indywidualne. Dla osób ambitnych mamy specjalne ścieżki kształcenia z szeroko pojętej wiedzy finansowej (instrumenty rynkowe, giełda, forex, kalkulator finansowy). Jeśli jesteś jedną z takich osób, zgłoś się do nas...